مطالعه مقدماتی و دیزاین تخنیکی 3.9 میگاوات پروژه 15 میگاوات روفتاب شهر کابل تکمیل شده است

publication
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۱:۱۹
10/8/2012

 

این بخش پروژه که از سوی اداره تنظیم خدمات انرژی و سرمایه گذاری دفتر همکاری های آلمان (GIZ)، به ارزش 4.8 میلیون دالر در 9 اداره دولتی تطبیق شده است.

در جلسه‌ی که با حضور محترم داکتر داود میرزایی رئیس عمومی اداره تنظیم خدمات انرژی، مسوولان ذیربط پروژه 15 میگاوات روفتاب شهر کابل، تدویر یافته بود، مسوولان این پروژه گزارش فعالیت های خویش را با رهبری این اداره شریک ساختند.

پروژه 15 میگاوات روفتاب شهر کابل از سوی اداره تنظیم خدمات انرژی با سرمایه گذاری دفتر همکاری های آلمان به پیش برده می شود. این بخش از پروژه پس از 3 و نیم الی 4 سال مبلغ سرمایه گذاری شده را تکمیل نموده و بعد از آن ادارات دولتی از برق رایگان مستفید می شوند.

 

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۳:۱۹
Background image

جلسه هماهنگی به منظور تطبیق پروژه های آب از طریق برنامه کار در مقابل غذا برگزار شد

 

این جلسه تحت ریاست محترم انجنیر مجیب الرحمن عمر معین آب وزارت انرژی و آب با حضور روسا  و شماری از مسئولان تخنیکی این وزارت برگزار گردید.

در این جلسه روی ایجاد تیم های ساحوی، پروژه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۰:۵۰
Background image

سرپرست وزارت انرژی و آب با سفیر جمهوری  اسلامی ایران دیدار کرد

 

محترم ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت انرژی و آب در دفتر کاری خویش با محترم بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل دیدار کرد.

در این دیدار که به هدف همکاری های دو جانبه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۳ - ۱۰:۴۷
Background image

معین آب وزارت انرژی و آب در برنامه افتتاح ایجاد کار، جلوگیری از وقوع بحران غذایی و کاهش فقر در ولایت کابل اشتراک نمود

 

برنامه ایجاد کار، جلوگیری از وقوع بحران غذایی و کاهش فقر در ولایت کابل  با حضور معین آب وزارت انرژی و آب، سرپرست زراعت و آبیاری، معین نشراتی وزارت اطلاعات و فرهنگ، رئیس عملیاتی شرکت. . .

BACK TO NEWS