آگاهی از مصرف درست انرژی کمک شایانی به اقتصاد کشور می‌کند

publication
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۸:۲۸
6/June/2021

 

انجنیر حمیدالله"فهیم" رئیس برنامه‌های انرژی اداره تنظیم خدمات انرژی با ابراز این مطلب می‌گوید که آگاهی از مصرف درست انرژی می‌تواند کمک بارزی به اقتصاد کشور و صرفه‌جویی در مصرف انرژی بکند.

رئیس برنامه‌های انرژی اداره تنظیم خدمات انرژی در "برنامه آگاهی‌دهی برای ادارات دولتی جهت تحفظ و صرفه‌جویی انرژی"

که از سوی تیم مثمریت و تحفظ انرژی این اداره در هماهنگی با شرکت برشنا در تالار کنفرانس اداره تنظیم خدمات انرژی  برگزار شد، تصریح کرد که بلند بردن سطح آگاهی‌کارمندان دولتی پیرامون چگونگی تحفظ و مصرف بهتر انرژی باعث کاهش مصرف انرژی شده و این کار کمک شایانی به اقتصاد کشور می‌کند.

از سوی هم، در این برنامه‌ انجنیر احمد ضیا فیروز عضو تیم مثمریت و تحفظ این اداره طی پرزنتیشنی پیرامون چگونگی تحفظ و نگهداری انرژی در اداره‌های دولتی و خانه‌ها، ترویج فرهنگ مثمریت و تحفظ انرژی، کاهش بل برق، حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا  پرداخت.

گفتنی‌ست که تاکنون تیم مثمریت و تحفظ انرژی این اداره در هماهنگی با شرکت برشنا در 25 اداره دولتی  برنامه‌های آگاهی‌دهی جهت بلند بردن آگاهی کارمندان اداره‌های دولتی جهت ترویج تحفظ و مثمریت انرژی را برگزار کرده اند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۸:۳۵
Background image

نشست وزرای خارجه افغانستان و ترکمنستان در شهر هرات برگزار شد

 

نشست وزرای خارجه افغانستان و ترکمنستان روی محور تقویت و توسعه همکاری های اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، ترانسپورتی، ترانزیت برق و فرهنگی بین دو کشور امروز در هرات برگزار شد.

درین نشست که. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۸:۳۰
Background image

دیدار رئیس عمومی اداره تنظیم خدمات انرژی با وزیر انرژی ترکمنستان

 

در حاشیه نشست وزرای خارجه ترکمنستان و افغانستان در شهر هرات، محترم داکتر داود میرزایی رئیس عمومی اداره تنظیم خدمات انرژی با وزیر انرژی ترکمنستان دیدار نمود.

در این دیدار محترم داکتر. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۸:۲۸
Background image

آگاهی از مصرف درست انرژی کمک شایانی به اقتصاد کشور می‌کند

 

انجنیر حمیدالله"فهیم" رئیس برنامه‌های انرژی اداره تنظیم خدمات انرژی با ابراز این مطلب می‌گوید که آگاهی از مصرف درست انرژی می‌تواند کمک بارزی به اقتصاد کشور و صرفه‌جویی در مصرف انرژی. . .

BACK TO NEWS